Sērijmāju logu kalkulators Meistara izsaukšana Nestandarta logu kalkulators Pasūtit zvanu

Loga slīpņu apdare

Loga slīpņu apdare

1.Ārējās slīpnes
2.Iekšējās slīpnes apdare
3.Reģipškartona vai ģipššķiedras plākšņu slīpnes

Veco loga konstrukciju demontāža ar plastmasas logu uzstādīšanas mērķi izraisa loga ārējās un iekšējās slīpnes deformāciju - loga ailes iekšējās un ārējās daļas. Tas ne tikai bojā loga ailes ārējo izskatu, bet arī ietekmē jaunā loga ekspluatācijas kvalitāti. Tātad, ir nepieciešama logu slīpņu uzstādīšana un atjaunošana.
Loga slīpņu apdare uzlabo jaunā loga patēriņa raksturojumus un nodrošina tam pievilcīgu ārējo izskatu.
 

1.Ārējās slīpnes apdare.

Labāk nekavēties ar ārējo slīpņu apdari. Putas noārdās (paliek tumšākas un kļūst trauslas) saules gaismas ietekmē. Turklāt, sacietējušā stāvoklī tās palielina apjomu par 5-10% un it kā «izspiež» pašas sevi. Rezultātā starp rāmi un putām ar laiku izveidojas sprauga, kas padara nesekmīgas visas hermetizācijas pūles. Tātad, putas nepieciešams jau uzreiz pasargāt no atmosfēras iedarbības (citiem vārdiem, ārēja slīpne ir jāaizdara nekavējoties!).
Un vēl kāds iemesls tam par labu. Ja logos ir «slēgtās» daļas, tad pēc stikla pakešu atgriešanas tajās ārējās šuves var kļūt daļēji nepieejamas, bet atkārtoti ņemt nost stikla paketes Jūs diez vai vēlēsieties.
Vienīgais un pareizākais variants būs ārējas slīpnes apmešana. Kā un ar ko? Mēs rekomendējam izmantot tehnoloģisku un vienlaikus ne visai dārgu apmešanas metodi...; ar mitrumizturīgu un salizturīgu flīžu līmi. Šis materiāls pielīp praktiski jebkurai virsmai un nebaidās no ūdens.
Protams, līme ir dārgāka par parasto apmetumu, bet nelielais patēriņš, darba ērtība un, neapšaubāmi, augstā kvalitāte tomēr ir noteicošie faktori. Vietas, kur nav slīpņu, tiek izmantotas aizsargapmales. Mēs liekam dažādus veidus. Visizplatītākās ir skārda aizsargapmales. Tiem ir plaša krāsu daudzveidība un ir iespējamas dažādas konfigurācijas. Tāpat mēs izmantojam plastmasas līmējamās aizsargapmales, tās ir plānas (2mm) un vienkameras siltās aizsargapmales.
 

2.Iekšējās slīpnes apdare.

Logu slīpnes – loga ailes iekšējā daļa. Vecās mājās - tā ir loga ailes apmestā daļa loga sānos un augšdaļā, lejasdaļā atrodas palodze. Atjaunošana ir obligāts logu nomaiņas posms. No izmantojamo materiālu kvalitātes, kā arī no montāžistu kvalifikācijas, daudzējādā ziņā ir atkarīgs galīgais rezultāts – loga ērtība un komforts, tā vizuālā uztvere un estētiskais izskats. Logu slīpņu apdare ir logu uzstādīšanas pēdējais posms.
Slīpņu apdare, lielākoties, ir nepieciešams logu aizstāšanas posms, jo mūsdienu plastmasas logi ir plānāki par vecajiem koka logiem, kas uzstādīti vēl ēkas būvniecības laikā. Pēc veco logu demontāžas un jauno uzstādīšanas uz iekšējām slīpnēm pa loga perimetra līniju paliek neapstrādāta 5-15 cm plata josla, atkarībā no ēkas konstrukcijas. Tieši tāpēc, lai piešķirtu loga ailei pabeigtu ārējo izskatu, pēc logu uzstādīšanas, ir jāveic slīpņu apdare.
Ar iekšējo slīpņu apdari var nedaudz pagaidīt. Tas ir īpaši aktuāli, ja dzīvoklī (mājā) ir paredzēts ilgstošs remonts ar pārplānošanu. Sākt to nāksies, gribi vai negribi, ar jaunu logu uzstādīšanu. Uzstādījāt logus - apklājiet tos ar polietilēna plēvi un turpiniet remontu. Bet ailes apdarināsiet tā noslēguma posmā.
Visbiežāk jaunu logu pircējs atceras par slīpnēm jau pēc tam, kad viņam uzstādījuši logus. Loga slīpņu apdare nav visai lēta operācija. Atkarībā no izmantojamās metodes, slīpņu vērtība var sastādīt līdz pat 60 Ls (vidēja platuma slīpņu gadījumā, platās izmaksās vēl dārgāk). Pēc kāda laika, uzzinot cenu uz slīpņu apdares dažādos variantus, daudzi pircēji augsto cenu dēļ nolemj patstāvīgi apdarināt slīpnes vai vispār uz laiku atstāj bez apdares.
Tieši augstā cena vairumā gadījumu ir pasūtītāja atteikuma cēlonis no šīs operācijas. Nerunājot nemaz par kādu visai «ķecerīgu» domu: «Logs ir uzlikts un «aizputots». Lūk, šīs putas, tad lai pagaidām kalpo. Bet pēc tam kaut ko izdomāšu». Un šie «pēc tam» un «vēlāk» var stiepties visai ilgu laiku. Visbiežāk atbilstošās pieredzes un iemaņu trūkuma dēļ patstāvīgā apdare ne ar ko, izņemot liekām laika, naudas un, galvenais, nervu izmaksām, nebeidzas. Tāpēc iesakām Jums jau iepriekš padomāt par šī jautājuma risināšanas ceļiem.

Kvalitatīvi izgatavots un uzstādīts logs nekad nesniegs 100% siltuma un skaņas aizsardzību, ja netiek veikta slīpņu apdare, atbilstoši visām šī darba veida prasībām.
Loga slīpņu apdare ir cieši saistīta ar logu nomaiņu un visa dzīvokļa remontu. To var izdarīt dažādos veidos, izmantojot dažādus materiālus.
"Nordplast" piedāvā profesionālu loga slīpņu apdari visīsākajos termiņos ar savu darbu kvalitātes garantiju un, izmantojot sekojošus materiālus:

- Ģipškartona vai ģipššķiedru plāksnes.
- Slīpnes no dažādu variantu sendviča panelējuma (siltās slīpnes).
- MDF lokšņu slīpnes( visbiežāk tiek izmantotas mājas durvju slīpnes apdarei )

3.Reģipškartona vai ģipššķiedru plākšņu slīpnes.

Vecā aile tiek apšūta ar reģipškartona loksnēm. Iegūtais karkass tiek apstrādāts ar gruntējumu, pēc tam var tikt nošpaktelēts, nokrāsots vai aplīmēts.
Reģipškartons ir lielisks siltumizolators, tas ir ciets materiāls, kas nodrošina papildu termoizolāciju un tādu slīpņu mehānisko izturību. Turklāt, tiek izmantots vai nu mitrumizturīgais reģipškartons, vai parastais, bet ar speciālu mitrumaizsargājošu segumu.
Aiļu apdare ar reģipškartonu sastāv no sekojošiem posmiem:
- ailes sagatavošana, kas sastāv no vecā apmetuma kārtu noņemšanas.
- reģipškartona plākšņu montāža.
- slieptepe
- šuves apmešana «slīpne-siena» - šuve slīpnes un sienas saskares vietās tiek apmesta pa eksistējošās sienas plakni vai stingri pa vertikāli (atkarībā no Jūsu izvēles).
- speciāla silikona (akrila) hermētiķa starplika reģipškartona un loga konstrukcijas saskares vietās.
- montāžas šuves hermetizācija zem palodzes.
- reģipškartona plākšņu krāsošana
Turpmākais darbs pie apmestās šuves apdares ar galīgajiem materiāliem (tapetes, sienas krāsošana ) neietilpst aprakstāmajā pakalpojumā.
Pateicoties plašam reģipškartona pielietojumam telpu apdarē, tas rod arvien plašāku pielietojumu.

 

«Nordplast speciālisti» palīdzēs Jums izvēlēties vislabāko slīpņu variantu un nodrošinās to uzstādīšanu, atbilstoši objektīvām tehnoloģiskām konstrukcijas prasībām un individuālajām pasūtītāja vēlmēm. Pēdējos gados celtniecības preču un pakalpojumu tirgus ir ievērojami mainījies, kas izraisījis piedāvājamās produkcijas asortimenta paplašinājumu.
Patstāvīgi noorientēties šajā daudzveidībā ir visai sarežģīti, tāpēc lietderīgi vērsties pie profesionāļiem, kas izskaidros visus smalkumus un mūsdienu preču izmantošanas nianses, ka arī precizēs to raksturojumus.
Mainīgās logu bloku kvalitātes un dizaina prasības ir konsekventi atvedušas slīpņu un citu komplektējošo tirgus korekcijas. Ir parādījušies jauni materiāli un gaismas caurlaidīgu konstrukciju izgatavošanas tehnoloģijas, kas arī nosaka galvenās prasības pret šo pakalpojumu.
Tomēr galvenā prasība ir sekojoša: loga konstrukcijas un slīpnes materiāliem ir jāsakrīt vai jāharmonē savā starpā ekspluatācijas raksturojumu ziņā. Slīpņu formas, dizaina izvēle un uzstādīšana ir jāveic speciālistu vadībā, kuriem ir atbilstoša pieredze un zināšanas. Tikai šajā gadījumā slīpņu apdare nodrošinās gaidāmo efektu.

Gealan S9000 Premium

Gealan S9000 Premium

JAUNUMS Gealan LINEAR

Gealan - Linear

Pārdošanas Top S8000

gealan 8000

Pašu ražošana

Pašu ražošana

Insektu tīkli

Insektu tīkli

Ražots Latvijā

Ražots Latvijā

Acrylcolor

Acrylcolor

REALWOOD-Dekoratīvā plēve

JAUNUMS REALWOOD - DEKORATĪVĀ PLĒVE.