Sērijmāju logu kalkulators Meistara izsaukšana Nestandarta logu kalkulators Pasūtit zvanu

Ziemas montāža

Ziemas montāža

 

Ziema pienāk nemanot.... Rodas pamatots jautājums: vai var uzstādīt plastmasas logus arī ziemā?

Jā, un ne tikai var, bet arī VAJAG. Daudzu logu kompāniju darbinieki  maina vecos logus pret plastmasas logiem tieši ziemas gadalaikā, un viņi jau tiešām pārzina savu darbu!

Plastmasas logu montāžai ziemā ir vairākas priekšrocības:

5 standarta priekšrocības:

  • Izdevīga cena
  • Jums ir vairāk brīvā laika
  • Saīsināti izgatavošanas termiņi
  • Ērts logu uzstādīšanas grafiks
  • Ir vieglāk novērtēt montāžas kvalitāti

5 priekšrocības , kas attiecas tikai uz Nordplast:

  • Bezmaksas mērījumi
  • Optimāls stiklojuma variants tieši Jūsu dzīvoklim
  • Speciāli ziemai adaptētu montāžas putu izmantošana
  • Maksimāli ātra logu uzstādīšana (ailes būs atvērtas ne  vairāk kā 20min)
  • Augsti profesionālas montāžas brigādes, kas apmacītas visām ziemas montāžas niansēm

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par plastmasas logu montāžu ziemā:

jautājums

Vai tiesa, ka plastmasas logu uzstādīšanas laikā aukstajā gadalaikā rodas spēcīgs caurvējš?

 

Plastmasas logu montāža - ir posmsecīgs process. Pirmajā posmā kompānijas " NORDPLAST" montāžas brigāde demontē vecās konstrukcijas. Pēc tam logs tiek montēts ailē. Pēc tam meistars ķeras pie cita loga montāžas. Tā, vienlaikus divas ailes nebūs atvērtas, un tātad, caurvēja neesamība ir garantēta.

 

jautājums

Vai ir iespējama pārlieka dzīvokļa atvēsināšana platsmasas logu uzstādīšanas montāžas darbu veikšanas gaitā?

 

Standarta loga montāža ilgst aptuveni 1,5-2 stundas. Aile paliek atvērta uz apmēram 20min. Viss ir atkarīgs no montāžas sarežģītības,  loga konfigurācijas, ceturkšņu esamības utt. Neapšaubāmi, gaiss telpā pagūs kļūt vēsāks, bet nekas vairāk. Mūsu kompānija rekomendē pārvietot no istabas augus, mājdzīvniekus, bet bērnus labāk palaist ciemos pie radiniekiem. Ir izplatīts uzskats, ka plastmasas logu montāžas laikā ziemā var pat plīst apkures caurules, bet tas var notikt tikai, ja telpa paliks bez logiem un apkures  2-3 dienas, bet temperatūra ārā šajā gadījumā sasniegs - 15°C.

 

jautājums

Vai montāžas putas var izmantot ziemā? Vai tās nezaudē savas īpašības?

 

Patiešām, parastās montāžas putas izmantot nedrīkst. Ar tām var strādāt tikai, ja temperatūra svārstās līdz - 5°C. Bet kompānija " NORDPLAST" aukstajā gadalaikā logu uzstādīšanai izmanto PENOSIL 65 GoldGun Winter – 18 speciālās  “ziemas” putas . Šīs putas lieliski paplašinās un saglabā savas īpašības pat, ja temperatūra sasniedz - 15°C. Vienīgais nosacījums ir virsma, uz kuru tās tiek uzklātas, tā nedrīkst būt apdojusi! Ja Jums tomēr rodas šaubas par logu montāžu ļoti zemu gaisa temperatūru gadījumā,  izeja vienmēr atradīsies! Mūsu kompānijā montāžas dienu nosakāt Jūs! Tā, Jūs varat sagaidīt līdz gaisa temperatūra sasniedz augstāku atzīmi par  - 15°C, un tikai tad NORDPLAST speciālisti uzstādīs Jūsu  plastmasas logus.

 

 

jautājums

Vai patiešām ziemā var kvalitatīvi samontēt logus ar sasalušām rokām?

 

Neapšaubāmi, Jūsu bažas ir saprotamas. Bet neuztraucieties! Tieši pasūtot platmasas logus ziemā, Jūs varat uzreiz novērtēt to drošumu un montāžas pareizumu! Turklāt, pēc speciālistu novērtējuma, tieši ziemā uzlabojas montāžas kvalitāte. To nosaka, pirmkārt, montāžas brigāžu zemais noslogojums. Tas nozīmē, ka meistari varēs strādāt mierīgi un nesteidzoties. Sasalušo roku faktoru kompensē izteikta rūpība un paaugstināta uzmanība pret katru pasūtījumu. Otrkārt, Jūs uzreiz varēsiet novērtēt montāžas kvalitāti un izslēgt caurvēju un spraugu esamību. Ja Jūs maināt logus vasarā, tad tikai līdz ar aukstuma iestāšanos Jūs varat patiesi saprast, ka logi ir samontēti augstākajā līmenī.

 

Gealan S9000 Premium

Gealan S9000 Premium

JAUNUMS Gealan LINEAR

Gealan - Linear

Pārdošanas Top S8000

gealan 8000

Pašu ražošana

Pašu ražošana

Insektu tīkli

Insektu tīkli

Ražots Latvijā

Ražots Latvijā

Acrylcolor

Acrylcolor

REALWOOD-Dekoratīvā plēve

JAUNUMS REALWOOD - DEKORATĪVĀ PLĒVE.