Sērijmāju logu kalkulators Meistara izsaukšana Nestandarta logu kalkulators Pasūtit zvanu

Komplektācija

Komplektācija

Plastmasas logu sistēma –nav vienlaidu izstrādājums, tas ir produkts, kas sastāv no liela detaļu daudzuma. Var izcelt vairākus galvenos struktūras elementus, katram no kuriem ir nozīme, katrs no kuriem pilda savas funkcijas. No katra elementa darba kvalitātes ir atkarīga plastmasas loga, kā sistēmas, funkcionēšana. Un ja kaut viens no tiem pienācīgi nedarbosies - nepareizi darbosies visa sistēma. Plastmasas logu sistēmas pamatkomponenti ir sekojoši:
1.PVH profils;
2.stikla pakete;
3.furnitūra;
4.blīvprofils;

Aplūkosim katru struktūras elementu sīkāk.
Loga bloks ir loga daļa, kas nes sevī galveno mehānisko slodzi, kas tiek izmantota pārējo elementu stiprinājumam. Sastāv no rāmja un kustīgajām daļām. Tiek ražota no polivinilhlorīda (PVH). PVH ir teicami fizioķīmiskie raksturojumi un vienkārša ražošana. Tāda loga darba mūžs var sasniegt 50 gadus. Atkarībā no kustīgo daļu funkcionēšanas veida, loga bloki tiek iedalīti: atveramajos, pagrieziena, jauktajos (pagrieziena-atveramajos), piekaramajos, puspiekaramajos, horizontālajos, vertikāli atbīdāmajos, saliekamajos un slēgtajos. Loga bloka tipa izvēle ir atkarīga no telpas un pasūtītāja vēlmēm. Bet dažādu loga bloku tipiem ir dažāda cena.
Stikla pakete ir gaismas caurlaidīga konstrukcija, kas sastāv no diviem vai vairākiem stikliem, kas sastiprināti distanciālā rāmī. Sekmē loga siltumizolācijas īpašību paaugstināšanos. Stikla paketes klasificē pēc: kameru skaita, izmēriem, uzstādītā stikla tipiem. Gaisa telpā starp stikliem (kamerā) siltumizolācijas paaugstināšanai var iepildīt gāzi. Pastāv speciālo stiklu uzstādīšanas iespēja: tonēto, bruņoto utt.
Furnitūra ir palīgdetaļu sistēma, kas nodrošina skaidru un ilgmūžīgu logu kustīgo daļu funkcionēšanu. Furnitūrai ir svarīga izgatavošanas kvalitāte un pareiza uzstādīšana. Pareizi uzstādītas un kvalitatīvas furnitūras logs atveras plūstoši un viegli aizveras. Ekspluatācijas procesā furnitūra pieprasa minimālu kopšanu. Ekspluatācijas termiņš tiek mērīts ciklos (viena pilnīga kustīgās daļas kustība).
Blīvprofili – tiek uzstādīti atbilstoši loga kustīgās daļas perimetram. Sekmē loga hermētiskumu, uzlabo tā siltum un trokšņu izolācijas raksturojumus. Tiek ražoti no etilēnpropilēntermopolimērkaučuka (EPTK). EPTK ir izturīgs pret fizisku iedarbību, nereaģē ar skābēm un sārmiem. Bet nav noturīgs pret minerāleļām, eļļām un ogļūdeņražu ietekmi (benzīns). Logam var būt viens, divi vai trīs blīvperimetri.
Lāseņi- tiek uzstādītu loga ailes ārējā apakšmalā un aizsargā loga sistēmu no pārliekas dabīgo nokrišņu iedarbības, kas sekmē ekspluatācijas termiņa palielinājumu.
Ventilācijas sistēma - ļauj risināties telpas dabiskajai ventilācijai aizvērta loga gadījumā. Šī sistēma regulē mitruma līmeni telpā un novērš logu aizsvīšanu. Ventilācijas sistēmā ir iebūvēti gaisa filtri, kas ļauj izvadīt no ienākošā gaisa nozīmīgu piesārņojuma daļu.
Tāds ir īss plastmasas logu sistēmas galveno struktūrelementu raksturojums. Katru elementu var piemeklēt individuāli.
Mūsu menedžeri konsultēs Jūs visos dzīvokļa un kotedžas plastmasas logu stiklojuma jautājumos.
Zvaniet! Tālrunis: +37167512275

Gealan S9000 Premium

Gealan S9000 Premium

Pārdošanas Top

gealan 8000

Pašu ražošana

Pašu ražošana

Insektu tīkli

Insektu tīkli

Ražots Latvijā

Ražots Latvijā

Acrylcolor

Acrylcolor

JAUNUMS REALWOOD

JAUNUMS REALWOOD - DEKORATĪVĀ PLĒVE.