Sērijmāju logu kalkulators Meistara izsaukšana Nestandarta logu kalkulators Pasūtit zvanu

Klientiem

Klientiem

Sveicam Jūs, potenciālais plastmasas logu pircējs!
Pirms izdarīt savu izvēli par labu vienai vai otrai plastmasas konstrukcijai (tā sauc profesionālos PVH logus), iepazīstieties ar noderīgo informāciju mūsu tīmekļa vietnē un rūpīgi izpētiet savas mājas noformēšanas jautājumus. Cerams, ka mūsu savāktie dati palīdzēs Jums noorientēties PVH logu daudzveidībā, kas pārstāvēti Latvijas tirgū un ieguldīt Jūsu līdzekļus ar maksimālu atdevi.
Ļaujiet mums sniegt Jums pāris vispārējus padomus.
Jums ir jāapzinās, ka PVH logu iegāde - tā ir investīcija. Viena loga vērtība ir pielīdzināma lielas sadzīves tehnikas cenai, bet šīs iegādes svarīgums Jums un Jūsu tuviniekiem, atšķirībā no citiem ikdienas priekšmetiem, ir neizmērāms. Logs kalpo Jums pastāvīgi - 24 stundas diennaktī: tas pasargā Jūs no aukstuma, lietus, vēja, uzbāzīgām skaņām un tveices. Labs plastmasas logs var kalpot Jums 20, 30 un pat 50 gadus.
Nepērciet vislētākos PVH logus.Visdrīzāk, to ražošanā ir taupīts uz komplektējošajiem, kas vienmēr atspoguļosies izstrādājuma ilgmūžībā un ērtībā. Piekrītiet, ka nav visai patīkami veikt remontu pēc 1-2 gadiem vai arī mainīt lietu, kuras iegādē ir ieguldīts daudz spēka, laika un līdzekļu.
Ja Jums nepietiek līdzekļu, izvēlieties logu no vidējā cenu diapazona un paņemiet kredītu vai noformējiet maksājuma atlikšanu.
Pirms iegādāties visdārgākos izreklamētos logus, padomājiet. Jums noteikti nāksies pārmaksāt, turklāt ne tik daudz par preces kvalitāti, cik par masu reklāmu un dārgiem mārketinga pasākumiem.
Plastmasas logu izvēle ir daudzējādā ziņā atkarīga no mājas tipa, loga izmēra, debess puses, uz kuru tas iziet, no ēkas un interjera arhitektūras. Tāpēc veltiet mazliet laika un atrodiet profesionālu konsultantu, kas ne tikai pastāstīs Jums par preces cenu, bet arī painteresēsies par stiklojamās telpas īpatnībām un sniegs Jums izsmeļošo konsultāciju.

Gealan S9000 Premium

Gealan S9000 Premium

JAUNUMS Gealan LINEAR

Gealan - Linear

Pārdošanas Top S8000

gealan 8000

Pašu ražošana

Pašu ražošana

Insektu tīkli

Insektu tīkli

Ražots Latvijā

Ražots Latvijā

Acrylcolor

Acrylcolor

REALWOOD-Dekoratīvā plēve

JAUNUMS REALWOOD - DEKORATĪVĀ PLĒVE.