Sērijmāju logu kalkulators Meistara izsaukšana Nestandarta logu kalkulators Pasūtit zvanu

Furnitura activPilot

Furnitura activPilotMade in Germany

activPilot - jauns furnitūras standarts
activPilot - tā ir moduļu sistēma ar izteiktu struktūru un daudz mazāku elementu skaitu, nekā iepriekšējos risinājumos. ActivPilot furnitūra ir pielāgota gan rokas, gan automātiskai montāžai. Visas bultas un stūra pārnesumi tiek ražoti ar mēlīti furnitūras gropē.Pateicoties savai elastībai, jaunā sistēma sniedz logu ražotājam iespēju reaģēt uz praktiski katru klienta vēlmi. Pievilcīgas papildu funkcijas, jauna aizvēršanas sistēma un vienkārša drošības standarta izmaiņu iespēja -ir būtiski argumenti logu pircēja acīs. Mūsdienu dizains uzsver papildu augsto kvalitāti un labas izstrādājuma patēriņa īpašības.
Jaunās furnitūras paaudzes raksturīgās iezīmes
Aizvēršanas sistēma
Jaunās aizvēršanas sistēmas pamats ir astoņstūra ekscentriskā „sēnīte“, kas tiek izmantota gan ar standarta āķiem, gan ar pretuzlaušanas, turklāt pieļaujot vienkāršu piespiedņa regulēšanu pie rāmja. Šis risinājums tirgū ir savā veidā vienīgais. 

activPilot

Moduļu sistēma  un papildu funkcijas
Elementu skaits, kas nepieciešami furnitūras montāžai logā ir manāmi samazinājies. Ir veikta stūra pārnesumu unificēšana. Viena detaļa pilda vairākas funkcijas. Rāmja aizkabes jeb āķi atbild ne tikai par vērtnes aizvēršanu, bet arī mijiedarbojas ar daudzfunkcionālajiem elementiem.activPilot ļauj vienkāršā veidā paaugstināt loga standartu.
Daudzfunkcionālo Winkhaus elementu montāža. Viena detaļa - tās ir divas vai vairākas papildu funkcijas.

activPilot - jauns furnitūras standarts

Dizains

Jaunā sistēma apvieno sevī funkcionalitāti un estētiku. Priekšrocības, kas uzsver izstrādājuma augsto kvalitāti un  novitāti izpaužas furnitūras rāmja elementos, kā arī vērtnes elementos. Āķu un eņģu  forma atvieglo  logu tīrīšanu un apkopi.

activPilotactivPilot 

 

Gealan S9000 Premium

Gealan S9000 Premium

JAUNUMS Gealan LINEAR

Gealan - Linear

Pārdošanas Top S8000

gealan 8000

Pašu ražošana

Pašu ražošana

Insektu tīkli

Insektu tīkli

Ražots Latvijā

Ražots Latvijā

Acrylcolor

Acrylcolor

REALWOOD-Dekoratīvā plēve

JAUNUMS REALWOOD - DEKORATĪVĀ PLĒVE.