Sērijmāju logu kalkulators Meistara izsaukšana Nestandarta logu kalkulators Pasūtit zvanu

Par kompāniju "NordPlast"

NORDPLAST

Laipni lūgti kompānijas "NORDPLAST" saitā

Mēs esam pārliecināti, ka Jūs šeit nenokļuvāt nejauši: Jūs interesē jaunas iespējas, garantēta kvalitāte un mūsdienīga pieeja uzdevumu risinājumiem. Bet pats galvenais - Jūs meklējat kompāniju, kurai var uzticēt visdārgāko, kas Jums ir – Jūsu mājas komfortu, drošību un mājīgumu.
 Kompānija «NORDPLAST» ir dibināta 2002.gadā, tā ir lielākais gaismas caurlaidīgo konstrukciju ražotājs. Profesionālisms, radošais potenciāls un pilnīga nodošanās savai lietai ļāva kompānijai ieņemt stabilas pozīcijas logu tirgū. Lai nu kā,  mūsu vēsture  to apliecina!

Profesija – mājīgums

Vairāk kā 20- it gadu nopietna darba, kas vērsts uz komforta un mājīguma radīšanu, to apliecina visvērtīgākais -milzīgais pateicību un atsauksmju skaits no mūsu klientiem. Tieši no šādiem «ķieģelīšiem» tiek būvēta reputācija, un tā nav nejaušība, ka mūs iesaka draugiem, paziņām, kaimiņiem un kolēģiem.
Mēs nevis vienkārši darinām logus, mēs ieskaujam Jūs siltumā un mājīgumā, pārveidojot apkārtējo pasauli. Un ja Jūs meklējat optimālu elegances un drošības apvienojumu, mīlat komfortu un zināt naudas cenu - laipni lūgti pie mums - "NORDPLAST".

Garantija

Garantija ir produkcijas kvalitātes novērtējuma galvenais kritērijs, jo ražotājs ir pilnībā atbildīgs par garantijas saistību ievērošanu un nevar paaugstināt garantijas termiņus. Pārliecība par kvalitāti un savas produkcijas drošību ļauj  mums piedāvāt 2-u gadu garantijas apkalpošanu!

Mēs esam Jums līdzās

Uz doto brīdi ir atvērts «NORDPLAST» birojs, kas atrodas BAUSKAS 4b .Jūs varēsiet saņemt lietderīgas konsultācijas un izsmeļošas atbildes uz jebkuriem jautājumiem, kas skar plastikāta logu uzstādīšanu Jūsu mājās.
Orientējoties uz Jūsu vēlmēm un, ņemot vērā ražošanas tehnoloģiskās iespējas, pieredzējuši speciālisti piedāvās vispieņemamāko izstrādājumu variantu un komplektējošos, kā arī spēs izpildīt individuālu konstrukciju arhitektūras projektēšanu dzīvojamo un rūpniecisko ēku, tirdzniecības centru un vitrīnu fasāžu stiklošanas vajadzībām. Formu daudzveidība ir neierobežota - un Jūsu fantāzija ir tā pierādījums!

Visi izgatavošanas darbu veidi, kā arī piegāde, montāža un apdare, ieskaitot garantijas un pēc garantijas apkalpošanu, veic augsti profesionāli speciālisti. Mums, personāla kvalifikācija ir tikpat svarīgs kvalitātes sasniegšanas faktors, kā drošs mūsdienīgs aprīkojums. 

Gealan S9000 Premium

Gealan S9000 Premium

JAUNUMS Gealan LINEAR

Gealan - Linear

Pārdošanas Top S8000

gealan 8000

Pašu ražošana

Pašu ražošana

Insektu tīkli

Insektu tīkli

Ražots Latvijā

Ražots Latvijā

Acrylcolor

Acrylcolor

REALWOOD-Dekoratīvā plēve

JAUNUMS REALWOOD - DEKORATĪVĀ PLĒVE.