Sērijmāju logu kalkulators Meistara izsaukšana Nestandarta logu kalkulators Pasūtit zvanu

Ventilācija

Ventilācija

Kas notiek pēc veco koka logu nomaiņas pret jauniem plastmasas. No vienas puses mēs iegūstam vairākus plusus. Tā ir augsta siltum- un skaņas izolācija, praktiskums un lielisks ārējais izskats, caurvēju un logu aizlīmēšanas nepieciešamības atkrišana.
Līdz ar to rodas viens būtisks mīnuss – uzstādot jaunus hermētiskus plastmasas logus, tiek izjaukta telpas ventilācija. Tas notiek tāpēc, ka nospiedošajā ēku vairākumā ventilācija ir projektēta sekojošā veidā: svaigajam gaisam no āras ir jāiekļūst caur logu, jāsajaucas ar iekšējo, ne tik tīro telpas gaisu, un caur ventilācijas restēm virtuvē un vannas istabā jāpamet mūsu mājas. Bet uzstādot plastmasas logus, kas ir pilnībā hermētiski, šis process tiek izjaukts!
Ja nav tīrāka gaisa pieplūdes no āras, tad attiecīgi, beidzas arī netīrā izvade. Gaisa piesārņojuma avots telpā ir pats cilvēks, mājas iemītnieki smēķē, gatavo ēdienu, mazgā veļu, svīst utt. Turklāt, nepatīkamas smaržas izdala arī mēbeles, apdares materiāli, grīdas segumi.
Rezultātā dzīvoklī ar aizvērtiem logiem sāk uzkrāties netīrs gaiss un ūdens tvaiki (ēdiena gatavošana, veļas mazgāšana, ģimene, kas sastāv no 3-4 cilvēkiem diennaktī izdala aptuveni 15 litrus ūdens), rodas sutoņa, pieaug ogļskābās gāzes un radioaktīvās radona gāzes koncentrācija. Paaugstinātā gaisa mitruma dēļ aukstajā gada laikā uz logu stikliem veidojas kondensāts, var parādīties pelējums uz sienām un slīpnēm. Ir noteikts, ka vairākas veselības problēmas ir saistītas tieši ar slikto gaisa kvalitāti mūsu dzīvokļos un mājas.

Tāpēc kompānija NORDPLAST piedāvā izmantot ventilācijas sistēmas....

Renson Gealan

Gealan S9000 Premium

Gealan S9000 Premium

JAUNUMS Gealan LINEAR

Gealan - Linear

Pārdošanas Top S8000

gealan 8000

Pašu ražošana

Pašu ražošana

Insektu tīkli

Insektu tīkli

Ražots Latvijā

Ražots Latvijā

Acrylcolor

Acrylcolor

REALWOOD-Dekoratīvā plēve

JAUNUMS REALWOOD - DEKORATĪVĀ PLĒVE.